Jak si počínají OK POINTy společnosti Broker Consulting?

Jeden si našel cestu přímo do centra Ústeckého kraje, do Teplic. Další do Mladé Boleslavi a Benešova. Mimo jiné mají OK POINTy umožňovat svým klientům vyřizovat své finanční záležitosti. Dotyčný si tak může sjednat hypotéku, realitní služby nebo se poradit o svých investicích.

Tipli byste si, kolik je na mapě ČR OK POINTů? Už osmnáct finančně-poradenských bodů, díky nimž by se klienti ve světě financí neměli ztratit. A kde byly otevřeny poslední OK POINTy? Jeden si našel cestu přímo do centra Ústeckého kraje, do Teplic. Další do Mladé Boleslavi a Benešova. Společnost Broker Consulting ve spolupráci s mBank umisťuje do všech krajů České republiky franšízy, OK POINTy, které umožňují klientům vyřizovat jejich finanční záležitosti, ať už se týkají sjednání hypotéky, realitních služeb či investičního poradenství (a desítek dalších skvělých věcí), bezpečně a na jednom místě. Ohromný úspěch OK POINTům přineslo zejména to, že si díky nim klienti ušetří pobíhání po několika různých pobočkách a hlavně dostanou odbornou službu v příjemném prostředí.

Reportáž z 13. března z tiskové konference, na které představitelé Broker Consulting a mBank společně představili vkladomaty. Tehdy se staly nově součástí OK POINTů. 

-- Redakce
Datum vytvoření: Úterý, 22. Srpen 2017

Nový šéf přebere Komerční banku s lepšími výsledky, než čekal trh

Dnes zveřejněné výsledky KB jsou mírně nad očekáváním trhu a tak Jan Juchelka, který převezme... Více

Roman Koděra
Finanční expert
CREDITAS

Startuje týden měkkých dat a velkých slov centrálních bankéřů

Jackson Hole, malé městečko ve Wyomingu má tento týden šanci dostat se do centra pozornosti... Více

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

Červnový průmysl ve stále velmi dobrém tempu

Červnový průmysl v eurozóně lehce zpomalil, tempo ale stále zůstává velice slušné (2,6 %). Navíc... Více

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance