Jak si počínají OK POINTy společnosti Broker Consulting?

Jeden si našel cestu přímo do centra Ústeckého kraje, do Teplic. Další do Mladé Boleslavi a Benešova. Mimo jiné mají OK POINTy umožňovat svým klientům vyřizovat své finanční záležitosti. Dotyčný si tak může sjednat hypotéku, realitní služby nebo se poradit o svých investicích.

Tipli byste si, kolik je na mapě ČR OK POINTů? Už osmnáct finančně-poradenských bodů, díky nimž by se klienti ve světě financí neměli ztratit. A kde byly otevřeny poslední OK POINTy? Jeden si našel cestu přímo do centra Ústeckého kraje, do Teplic. Další do Mladé Boleslavi a Benešova. Společnost Broker Consulting ve spolupráci s mBank umisťuje do všech krajů České republiky franšízy, OK POINTy, které umožňují klientům vyřizovat jejich finanční záležitosti, ať už se týkají sjednání hypotéky, realitních služeb či investičního poradenství (a desítek dalších skvělých věcí), bezpečně a na jednom místě. Ohromný úspěch OK POINTům přineslo zejména to, že si díky nim klienti ušetří pobíhání po několika různých pobočkách a hlavně dostanou odbornou službu v příjemném prostředí.

Reportáž z 13. března z tiskové konference, na které představitelé Broker Consulting a mBank společně představili vkladomaty. Tehdy se staly nově součástí OK POINTů. 

-- Redakce
Datum vytvoření: Úterý, 22. Srpen 2017

Zhoršení vnímání ekonomického vývoje ČR

Spotřebitelská důvěra v ČR v únoru ustoupila ze své rekordní hodnoty o 0,3 b. na 9,5 b....

Milan Frydrych
Analytik Raiffeisenbank

Jak moc se má koruna bát tržních výprodejů?

České koruně se obrat nálady na globálních trzích vůbec nelíbí a oslabila v závěru týdne k 25,40...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

Další utahování měnových podmínek doma i v zahraničí

Ve čtvrtek minulého týdne ČNB podle očekávání zvedla opět úrokové sazby a zveřejnila novou...

František Táborský
Analytik Raiffeisenbank