Přejít k hlavnímu obsahu
Další ročník konference Rozvoj a inovace finančních produktů
Letos se uskuteční již třináctý ročník konference Rozvoj a inovace finančních produktů s letošním podtitulem „Strategie a perspektivy digitalizace ve finančním sektoru“, kterou pořádá katedra bankovnictví a pojišťovnictví Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze.
VŠE

Řešeny budou otázky změn na finančních trzích způsobených technologickým vývojem a změnami v makroekonomické, geopolitické a společenské situaci. Konference přináší reprezentativní přehled názorů z oblasti regulace a dohledu, z praxe finančních institucí a distributorů finančních produktů.

Těšit se můžete například na vystoupení Jana Juchelky (KB, a.s.), Daniely Peškové (ČS, a.s.), Tomáše Holuba (MFČR), Jana Procházky (ČNB), a mnoha dalších předních odborníků.

Termín konání: pátek 28.2.2025, od 9:00 hodin

Místo konání: Vencovského aula, VŠE v Praze

Více informací a registrace na adrese: finance-edu.vse.cz

Kontakt: michaela.fortova@vse.cz

Datum vytvoření: 13/02/2025

linkedin

Komentáře komentáře
Pozitivum pro ČNB – Češi utrácejí s rozumem Ostatně už dříve se ukázal velký kontrast mezi tím, jak růžový obrázek nám vytvá... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Hnutí ANO vítězem voleb, na stole je rozvolněnější rozpočtová politika Nová vláda převezme ekonomiku ve slušné kondici. Hospodářský růst zrychluje a za... Dominik Rusinko, hlavní ekonom ČSOB Private Banking
Profile picture for user Dominik Rusinko
Inflace v září pod odhadem trhu i ČNB I když nemáme k dispozici detailní strukturu a s přesnější analýzou je třeba si ... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš