
Equa bank opět zvyšuje úrokové sazby na termínovaných vkladech
Equa bank od dnešního dne opět zvyšuje úročení termínovaných vkladů vedených v českých korunách. Nejvíce se růst projeví u termínovaných vkladů uložených na 5 let, které se nově budou úročit sazbou 1,2 % p. a. Naposledy Equa bank zvýšila úroky na termínových vkladech v září letošního roku z původních 0,7 na 1 % p. a.

„Equa bank reaguje na zvýšení úrokových sazeb České národní banky. Pro retailové klienty a malé a střední podniky jsme úročení navýšili ve všech pásmech termínovaných kladů vedených v českých korunách. Nejvíce se změna dotkne vkladů termínovaných na delší období,“ říká Ondřej Hák, ředitel produktů a rozvoje obchodu Equa bank.
Zřízení i vedení termínovaného vkladu je zdarma. Stávající klienti si mohou tento produkt jednoduše vyřídit v internetovém bankovnictví, noví klienti pak na jakékoli pobočce.
Datum
vytvoření: 01/12/2017

Má ECB hotovo? V září si může pauzu dále prodloužit
Jak zdůraznila šéfka ECB Ch. Lagarde už na tiskové konferenci, centrální banka j...
Dominik
Rusinko,
hlavní ekonom ČSOB Private Banking

Srpnový sentiment signalizuje silnější růst
Sektorový pohled na sentiment může přinést pozitivní impuls do měsíčních čí...
Jaromír
Šindel,
hlavní ekonom ČBA

Lepší výsledek české ekonomiky
Podle očekávání ekonomiku táhla nahoru především spotřeba domácností. Znovu se t...
Petr
Dufek,
hlavní ekonom Banky Creditas
