Přejít k hlavnímu obsahu
Měšec.cz pořádá odbornou finanční konferenci Digitální identita
Jak nepodcenit ochranu osobních i firemních dat, budoucnost digitálních plateb, Apple Pay v praxi, kvantové počítače, vliv nových technologií na bankovní sektor a další témata zazní již 29. května v Praze.

Působíte v oblasti bankovnictví? Chcete si rozšířit povědomí o svém oboru a mít možnost diskutovat s lidmi, kteří působí ve významných finančních institucích? Ideální místem pro vás je City Green Court na pražském Pankráci, kde finanční server Měšec.cz pořádá již čtvrtý ročník finanční konference, tentokrát s názvem Digitální identita.

Úvodního slova i moderování celé akce se ujme Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz. Mezi přednášející patří například Tomáš Rosa z Raiffesenbank, který se zaměří na hrozby a přínosy, které s sebou přináší využívání kvantových počítačů v bankovnictví.

O tom, že náš digitální život lze zmapovat od kolébky až po smrt. je přesvědčen Vlaimír Lazecký z VIAVIS. Co tento fakt přináší? Kde je třeba ostražitost a jakým způsobem se chránit?

Pavel Štros z DATASYS naváže a doplní, jak k ochraně digitální identity nejčastěji přistupuje běžná veřejnost, manažeři firem, ale také stát.

Historie Národního bodu pro identifikaci a autentizaci v České republice je poměrně krátká. Jak přesně funguje tento informační systém, který zajišťuje zprostředkování elektronické identifikace mezi poskytovateli prostředků, kterými uživatel prokazuje svojí identitu, a poskytovateli online služeb, a to včetně napojení na další systémy v rámci EU pomocí mezinárodního uzlu, A co všechno spadá do národní identitní autority prozradí Michal Pešek ze Správy základních registrů.

Richard Bobek a Marek Nekvasil z PwC Česká republika promluví o tom, jak efektivně nakládat s cennými údaji od klientů, a přitom se chovat eticky a legálně, v souladu s nařízeními.

Jak vypadá cesta od anonymního návštěvníka k registrovanému zákazníkovi poodhalí Ondřej Skřehota z Oracle Czech. Ukážeme si, jak na této cestě neztrácet příležitosti a být relevatní v každý okamžik z pohledu marketingové a sales organizace.

Co je digitální identita a jak ji vnímá kartové schéma Mastercard? Kde se dnes uplatňuje a jak nám může pomoci v budoucnu nastíní ve svém příspěvku Luděk Slouka z Mastercard.

Tolik z ochutnávky témat, která budou na Digitální identitě probrána. Projděte si kompletní program a seznamte s dalšími chystanými příspěvky i s řečníky, kteří se podělí o své postřehy a zkušenosti.

Vyplňte jednoduchou online registraci a staňte se účastníky naší konference, budeme se na setkání s vámi těšit.

Hlavním partnerem konference je Oracle Czech. Partnery jsou MasterCard Europe, PwC Česká republika. Mediálními partnery jsou Bankovnictví, CardMag, Česká bankovní asociace a Sdružení pro bankovní karty. Organizátorem akce je server Měšec.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.

 

Datum vytvoření: 02/05/2019

 

linkedin

komentáře
Proč si české HDP vedlo lépe než během první vlny pandemie? Za prvé, svoji roli může hrát to, že některé oblasti ekonomiky se jednoduše nedo... Jan Bureš Hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Dluh zemí eurozóny překonal 97 % HDP Na průběžných číslech je jasně vidět, jak silně se na hospodaření jednotlivých s... Petr Dufek Makroekonom
Profile picture for user Petr Dufek
Rok, na který hned tak nezapomeneme Poprvé už na jaře, kdy omezení služeb a (ne)dobrovolné odstávky v průmyslu způso... Petr Dufek Makroekonom
Profile picture for user Petr Dufek
nepřehlédněte