Přejít k hlavnímu obsahu
Partners Banka má už 50 tisíc klientů
Partners Banka hlásí tři měsíce od svého spuštění více než 50 tisíc klientů.
Partners

Partners Banka oslavila 3 měsíce fungování na českém trhu. Celkem 50 tisíc klientů má v současné době v bance uloženo téměř 19 miliard korun. V platbách kartou banka tento týden překonala hranici 100 tisíc karetních transakcí a také milník 80 tisíc vydaných aktivních karet. Průměrně projde všemi typy platebních transakcemi prostřednictvím Partners Banky 2,5 miliardy korun za týden.

Vůbec první tuzemská poradenská banka nabízí svým klientům unikátní balíčky Pro jednoho, Pro dva či Pro rodinu. Sdílený účet v rámci balíčku Pro dva, v jehož rámci jsou si oba majitelé účtů rovni, si v Partners Bance sjednalo již přes 3 700 dvojic. Rodinné balíčky s možností rozšíření o dětské účty, které je možné od 3. června sjednávat online, si v bance otevřelo již téměř 3 100 párů.

„Za úspěch při rozjíždění nové banky považujeme, že téměř třetina našich klientů využívá unikátních balíčků, což je v době bezpoplatkových bank dobrá zpráva. Znamená totiž, že klienti jsou ochotni si za přidanou hodnotu a kvalitní služby připlatit. Z počátku si noví klienti sjednávali účty především prostřednictvím našich poradců. Trend se ale proměnil a dnes téměř polovina nových klientů volí sjednání nového účtu online přímo z pohodlí domova,” uvádí Marek Ditz, generální ředitel Partners Banky.

„Od začátku měsíce mají klienti také možnost sjednat svým dětem účet online. Ohlasy na nově vytvořené dětské a teenage prostředí v Partners apce jsou více než pozitivní, děti zacházení s penězi hravou formou baví, a tak si i po vzoru Komenského učí. Dospělí na aplikaci oceňují snadnou kontrolu finančních toků a rozhodují, jak může dítě kartu používat, jaké má limity a za co může platit,“ uvádí Hana Wallenfelsová, vedoucí týmu Partners apky.

Od spuštění banka neustále pracuje na rozšiřování svých služeb. V červnu pro své klienty spustila možnost SEPA plateb a chystá i možnosti ostatních zahraničních plateb. Na podzim tohoto roku plánuje i nabídku účtů v EUR. Od září se mohou klienti těšit i na nabídku úvěrů a od listopadu na hypotéky.

Datum vytvoření: 13/06/2024

linkedin

Komentáře komentáře
Inflace v červnu klesla na 2 % Z pohledu meziměsíčního vývoje červnové inflace ve srovnání s dlouhodobým průměr... Jakub Seidler, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user seidler
ČNB: Opatrnější snižování sazeb ve druhé polovině roku Zatímco v červnu centrální banka počtvrté v řadě snížila základní sazbu o 50 baz... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Maloobchod zvolňuje, ukazuje na pomalejší oživení spotřeby Zvolnění meziročního tempa růstu se týká všech typů prodejen s výjimkou potravin... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš