Přejít k hlavnímu obsahu
Petr Borkovec se přesouvá do představenstva Partners Banky
Spoluzakladatel finanční skupiny Partners Petr Borkovec se přesouvá z představenstva finančněporadenské společnosti Partners Financial Services do představenstva Partners Banky.

„Partners Banka je pro naši skupinu velký a důležitý byznys, který ji celou transformuje. Chci proto posílit svou roli lídra skupiny a také se více zaměřit na banku,“ uvádí Petr Borkovec.

V nové roli co-CEO a místopředsedy představenstva Partners Banky bude řídit především oblasti produktu, distribuce a marketingu. Předseda představenstva a CEO banky Marek Ditz se bude prioritně zaměřovat na oblasti úvěrů, IT, řízení lidských zdrojů, financí, rizik a compliance.

„Kromě zastřešující role šéfa finanční skupiny Partners bude moje role co nejvíce cílit na budování banky a na koordinaci všeho, co se ve skupině děje,“ říká Petr Borkovec.

Rozhodl se také, že částečně utlumí své podnikatelské aktivity ve vedení části poradenské sítě v Partners Financial Services. Řízení svých manažerů a ředitelů předává zkušenému podnikateli ve financích Petrovi Janu Křenovi, který tak přichází do managementu společnosti Partners. „Velice se těším na zhodnocení svých dlouholetých podnikatelských zkušeností s lídry finančně poradenského trhu,“ komentuje novou pracovní výzvu Petr Jan Křen.

Druhou personální změnou ve skupině je posun Bohumila Čučely na pozici CFO Partners Banky, Daniela Hynštová zůstává na pozici CFO finanční skupiny Partners.

Datum vytvoření: 10/06/2024

linkedin

Komentáře komentáře
Inflace v květnu zpomalila Oproti dubnu ceny stagnovaly, jelikož cenové pohyby řady položek se vykompenzova... Jakub Seidler, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user seidler
ECB poprvé snižuje sazby, již v červenci si ale může vybrat pauzu Včerejší rozhodnutí se opírá o aktualizovanou makroekonomickou prognózu. Ta dle ... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Česká ekonomika se jen velmi pomalu rozjíždí S tím, jak se inflace vrací k normálnějším úrovním, se opět začíná zvyšovat kupn... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek