Přejít k hlavnímu obsahu
Pozvánka na Finanční a investiční fórum
Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) organizuje 11. dubna 2019 Finanční a investiční fórum. Akce se koná v kongresovém centru VŠFS, v Praze 10 – Vršovicích.

Odborným garantem konference je Petr Budínský, prorektor VŠFS. Pozvání přijali Petr Sklenář, hlavní ekonom J&T banky, Lukáš Kovanda, hlavní ekonom Czech Fund a František Bostl, výkonný ředitel STARTEEPO.

Start je naplánován na 14.00. Panel bude rozdělen na dva bloky. V tom prvním se bude řešit současný stav světové ekonomiky, především vliv Brexitu a Eurozóny. Dalším tématem budou technologické firmy.

Po krátké přestávce bude na programu druhý blok. Ten se bude zabývat finančními trhy a investičními příležitostmi, a to zejména akciovým, dluhopisovými, měnovými a komoditními trhy. Po druhém bloku bude následovat diskuze.

Účast je potřeba potvrdit do 9. 4. 2019 na e-mail: michaela.nedelova@vsfs.cz

 

Datum vytvoření: 26/03/2019

linkedin

Komentáře komentáře
Ekonomika ve třetím kvartále překvapila svým růstem s vyšší produktivitou Ekonomika se ve třetím čtvrtletí vrátila k silnějšímu růstu s expanzí HDP o 0,7 ... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel
Pozitivum pro ČNB – Češi utrácejí s rozumem Ostatně už dříve se ukázal velký kontrast mezi tím, jak růžový obrázek nám vytvá... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Hnutí ANO vítězem voleb, na stole je rozvolněnější rozpočtová politika Nová vláda převezme ekonomiku ve slušné kondici. Hospodářský růst zrychluje a za... Dominik Rusinko, hlavní ekonom ČSOB Private Banking
Profile picture for user Dominik Rusinko