Přejít k hlavnímu obsahu
Raiffeisenbank spouští soutěž navázanou na Platby na kontakt
Během února se noví i stávající klienti Raiffeisenbank mohou zapojit do soutěže o celkem sto tisíc korun. Stačí, když se prostřednictvím mobilního bankovnictví přihlásí do soutěže, zaregistrují své telefonní číslo pro příjem Plateb na kontakt a v průběhu února odešlou alespoň jednu Platbu na kontakt. Banka vylosuje v polovině března sto výherců, kterým na účet připíše tisíc korun.
mobile payment

Platba na kontakt je poměrně novou službou, kterou některé tuzemské banky začaly nabízet koncem loňského roku. Pokud chce klient odeslat peníze, nemusí si pamatovat ani zadávat číslo účtu nebo telefonní číslo, stačí jednoduše adresáta vybrat ze seznamu. Raiffeisenbank se teď rozhodla odměnit sto šťastlivců, kteří během února alespoň jednu takovou platbu zrealizují.

Do soutěže se mohou registrovat jak stávající klienti, tak i noví, kteří se mohou zapojit od třetího dne po otevření účtu v Raiffeisenbank. V mobilním bankovnictví v sekci „Nabídky“ zvolí kategorii „Tipy pro Vás“ a tam už jen kliknou na tlačítko „Registrace do soutěže“. Tímto krokem se zařazují do slosování o stokrát tisíc korun. Podmínkou je plnoletost a telefonní číslo registrované pro příjem Plateb na kontakt.

„Raiffeisenbank byla jednou z prvních bank, která službu Platba na kontakt spustila, nyní chceme klientům ukázat, jak je uživatelsky snadná. Patří skutečně k nejpohodlnějším volbám odesílání peněz, takže odměnit stovku uživatelů příspěvkem ve výši tisícikoruny nám dává smysl,“ komentuje soutěž expert digitálních služeb Raiffeisenbank Michal Bošina.

Soutěž platí celý únor, náhodné losování proběhne v polovině března. Následné připsání výhry 1000 korun vybraným klientům na jejich účet se uskuteční do 20. března 2024. Výherci budou informování SMS zprávou.

Datum vytvoření: 07/02/2024

linkedin

Komentáře komentáře
V globální ekonomice narůstá protekcionismus. Jak razantně zareaguje Evropa? Nová cla ovlivní asi jen 4 % celkových čínských dovozů do Ameriky, proto není tř... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Přirozená reálná dlouhodobá úroková míra směřuje na sever Jen pro představu - např. forwardově počítaná reálná úroková míra „pět let za pě... Jan Čermák, analytik ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák
Dubnové ceny výrobců zklidnily obavy ze zrychlení inflace Ceny služeb také meziměsíčně mírně rostly, stejně jako v minulém měsíci byl však... Jakub Seidler, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user seidler