Přejít k hlavnímu obsahu
Revolut v Česku představuje věrnostní program RevPoints
Revolut představil RevPoints, celoevropský věrnostní program debetních karet na několika trzích EHP, včetně Česka. Tato nová iniciativa umožňuje zákazníkům proměnit své každodenní výdaje v mimořádné odměny, včetně leteckých mil a exkluzivních slev na cestování, Pobyty, Zážitky a další.
Revolut

RevPoints nabízí široké a dostupné možnosti. Zákazníci mohou převést své body RevPoints do více než 30 věrnostních programů leteckých společností, včetně Českých aerolinií (dostupné s Flying Blue) a mnoha dalších. Body RevPoints lze navíc vyměnit za výrazné slevy na prémiové prázdninové Pobyty a nezapomenutelné Zážitky prostřednictvím sekce Lifestyle v aplikaci Revolut.

V závislosti na plánu mohou zákazníci získat až 1 bod za každých utracených 25 korun a své výdělky dokonce urychlit směnou drobných na body, plněním zábavných výzev v aplikaci nebo rezervacemi v aplikaci.

Noví zákazníci mohou začít svou cestu s 3 000 body (ekvivalent 3 000 leteckých mil nebo až 60 € ve slevách na cestování) po provedení 150 způsobilých transakcí. Zákazníci navíc mohou získat až 10 000 bonusových bodů, když upgradují svůj plán a během prvních 90 dnů dosáhnou výdajového cíle.

Pro ty, kteří mají plán Ultra, odměny  rostou. Zákazníci, kteří utratí 63 tisíc korun měsíčně, mohou získat až 30 000 RevPoints ročně – dost na bezplatnou zpáteční cestu z Evropy do New Yorku nebo slevu až 15 tisíc na hotel.

Od zkušebního spuštění v září 2023 zákazníci Revolutu získali na sedmi evropských trzích více než 1 miliardu RevPoints a téměř 120 milionů bodů již uplatnili.

Christopher Guttridge, generální ředitel produktů Lifestyle v Revolutu, řekl: „V Revolutu se snažíme pomáhat lidem vytěžit ze svých peněz maximum. RevPoints jsou nastaveny tak, aby proměnily každodenní výdaje na věci a zážitky, které lidé milují. Na rozdíl od mnoha věrnostních programů zpřístupňujeme RevPoints všem tím, že zajišťujeme, aby zákazníci mohli maximalizovat výhody používání Revolutu jako svého primárního bankovního účtu, aniž by potřebovali kreditní kartu.“

Zákazníci Revolutu s plány Premium, Metal a Ultra dostanou nejen odměnu za své každodenní výdaje navíc body RevPoints, ale také řadu předplatných, která zahrnují Financial Times, Tinder, NordVPN a další.

Datum vytvoření: 10/07/2024

linkedin

Komentáře komentáře
Inflace v červnu klesla na 2 % Z pohledu meziměsíčního vývoje červnové inflace ve srovnání s dlouhodobým průměr... Jakub Seidler, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user seidler
ČNB: Opatrnější snižování sazeb ve druhé polovině roku Zatímco v červnu centrální banka počtvrté v řadě snížila základní sazbu o 50 baz... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Maloobchod zvolňuje, ukazuje na pomalejší oživení spotřeby Zvolnění meziročního tempa růstu se týká všech typů prodejen s výjimkou potravin... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš