Přejít k hlavnímu obsahu
UniCredit Bank výrazně snižuje sazby u hypoték pro desetileté fixace na 2,84 % p.a
Úrokové sazby u hypoték jsou na rekordních minimech a Češi si je často pojišťují volbou stále delších fixací. UniCredit Bank proto od října zásadně snížila úrokovou sazbu pro desetileté fixace až na 2,84 %.

Banka vychází vstříc stále silnější poptávce konzervativní části klientů, kteří si chtějí výši své měsíční splátky pojistit na co nejdelší dobu dopředu. V posledních měsících sledujeme velmi silný trend zájmu klientů o hypotéky s delší fixací. V současné době více než polovina klientů UniCredit Bank volí fixaci na dobu minimálně 5 let.

S ohledem na očekávaný budoucí vývoj je nabídka sazby 2,84 % pro desetileté fixace ideální volbou zejména pro ty klienty, kteří preferují jistotu výše své splátky a neuvažují o částečném nebo úplném splacení úvěru před koncem doby fixace. Výhodná desetiletá fixace je pro ně pojistkou proti jakýmkoliv změnám na hypotečním trhu na dlouhou dobu dopředu.

UniCredit Bank tak v současné době nabízí velmi výhodné úrokové sazby každému typu klientů. Velmi populární dvouleté fixace začínají pod dvěma procenty na 1,99 %, tříleté na 2,10 %, pětileté na 2,20 % a desetileté nově na 2,84 %. Pro klienty preferující hypotéky s variabilní sazbou pak UniCredit Bank poskytuje úrok 2,09 %. Zájemci o refinancování si navíc tyto aktuální úrokové sazby mohou zajistit až o celý rok dopředu.

UniCredit Bank je aktuálně čtvrtou největší bankou v zemi, která poskytuje širokou škálu hypotečních produktů prostřednictvím svých expertů v celé pobočkové síti UniCredit Bank a UniCredit Bank Expres, včetně distribuční sítě svých partnerů. Zajistit si refinancování hypotéky mohou klienti i prostřednictvím moderního bankovního e-shopu a to z pohodlí domova.

Datum vytvoření: 06/10/2014
-- Redakce

CFA society forecasting dinner 2020

komentáře
Inflace na osmiletém maximu Lednový inflační skok jde na vrub především potravinám a alkoholu. V přípa... Petr Dufek Makroekonom
Profile picture for user Petr Dufek
Penzijní systém v centru zájmu I když všechny tři varianty můžou být na první pohled pro stát lákavé, pro... Jana Brodani výkonná ředitelka AKAT ČR
Profile picture for user Jana Brodani
ECB startuje velkou revizi měnové politiky, co čekat? Za prvé půjde o vyjasnění definice inflačního cíle. V posledních měsících ... Jan Bureš Hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
nepřehlédněte