Přejít k hlavnímu obsahu
Generálním ředitelem Komerční banky na Slovensku se stane Richard Kellner
S účinností od 1. června 2025 se členkou představenstva Komerční banky zodpovědnou za korporátní a investiční bankovnictví stane Katarína Kurucová, která doposud vykonávala funkci generální ředitelky Komerční banky na Slovensku. Od 1. června 2025 ji ve funkci generálního ředitele Komerční banky na Slovensku nahradí Richard Kellner.

„Richard přichází z pozice ředitele korporátního bankovnictví, kde dlouho dosahoval výborných výsledků a budoval silné vztahy jako s našimi firemními klienty, tak s externími partnery napříč slovenským bankovním trhem. Přeji mu mnoho úspěchů a štěstí v jeho nové roli a věřím, že pod jeho vedením bude Komerční banka na Slovensku pokračovat v růstu a přinášet hodnotu našim klientům, akcionářům, partnerům a zaměstnancům,“ říká současná generální ředitelka Komerční banky na Slovensku Katarina Kurucová.

Richard Kellner od absolvování Amsterdamské univerzity v roce 2000 zastával různé pozice v bankovním sektoru v zahraničí i na Slovensku. Po 9 letech v Amsterdamu se v roce 2008 vrátil na Slovensko a nadále pracoval pro ING Bank. Začátkem roku 2013 nastoupil do Komerční banky Slovakia jako ředitel korporátního bankovnictví, kde se zaměřil na obchodní aktivity banky. Od června 2025 bude zastávat pozici Country Managera a Výkonného ředitele Komerční banky na Slovensku. Kromě své role v Komerční bance je Richard také prezidentem Nizozemské obchodní komory na Slovensku a členem dozorčí rady společnosti Circular Slovakia.

Datum vytvoření: 20/05/2025

linkedin

Komentáře komentáře
HDP znovu překvapilo pozitivně, česká ekonomika jede na „plný plyn“ Růst je rovnoměrně rozložen mezi spotřebu, investice a zahraniční obchod, přičem... Jan Bureš, hlavní ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan bureš
Lepší listopadový schodek rozpočtu. Ale za cenu nižších investic Celkové příjmy rostou solidním meziročním tempem 7,6 %, ve kterém se odráží zryc... Dominik Rusinko, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Dominik Rusinko
ČNB zpřísňuje podmínky pro investiční hypotéky ČNB od dubna příštího roku zavádí přísnější doporučení k investičním hypotékám, ... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel