Přejít k hlavnímu obsahu
Měšec.cz pořádá odbornou finanční konferenci Digitální identita
Jak nepodcenit ochranu osobních i firemních dat, budoucnost digitálních plateb, Apple Pay v praxi, kvantové počítače, vliv nových technologií na bankovní sektor a další témata zazní již 29. května v Praze.

Působíte v oblasti bankovnictví? Chcete si rozšířit povědomí o svém oboru a mít možnost diskutovat s lidmi, kteří působí ve významných finančních institucích? Ideální místem pro vás je City Green Court na pražském Pankráci, kde finanční server Měšec.cz pořádá již čtvrtý ročník finanční konference, tentokrát s názvem Digitální identita.

Úvodního slova i moderování celé akce se ujme Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz. Mezi přednášející patří například Tomáš Rosa z Raiffesenbank, který se zaměří na hrozby a přínosy, které s sebou přináší využívání kvantových počítačů v bankovnictví.

O tom, že náš digitální život lze zmapovat od kolébky až po smrt. je přesvědčen Vlaimír Lazecký z VIAVIS. Co tento fakt přináší? Kde je třeba ostražitost a jakým způsobem se chránit?

Pavel Štros z DATASYS naváže a doplní, jak k ochraně digitální identity nejčastěji přistupuje běžná veřejnost, manažeři firem, ale také stát.

Historie Národního bodu pro identifikaci a autentizaci v České republice je poměrně krátká. Jak přesně funguje tento informační systém, který zajišťuje zprostředkování elektronické identifikace mezi poskytovateli prostředků, kterými uživatel prokazuje svojí identitu, a poskytovateli online služeb, a to včetně napojení na další systémy v rámci EU pomocí mezinárodního uzlu, A co všechno spadá do národní identitní autority prozradí Michal Pešek ze Správy základních registrů.

Richard Bobek a Marek Nekvasil z PwC Česká republika promluví o tom, jak efektivně nakládat s cennými údaji od klientů, a přitom se chovat eticky a legálně, v souladu s nařízeními.

Jak vypadá cesta od anonymního návštěvníka k registrovanému zákazníkovi poodhalí Ondřej Skřehota z Oracle Czech. Ukážeme si, jak na této cestě neztrácet příležitosti a být relevatní v každý okamžik z pohledu marketingové a sales organizace.

Co je digitální identita a jak ji vnímá kartové schéma Mastercard? Kde se dnes uplatňuje a jak nám může pomoci v budoucnu nastíní ve svém příspěvku Luděk Slouka z Mastercard.

Tolik z ochutnávky témat, která budou na Digitální identitě probrána. Projděte si kompletní program a seznamte s dalšími chystanými příspěvky i s řečníky, kteří se podělí o své postřehy a zkušenosti.

Vyplňte jednoduchou online registraci a staňte se účastníky naší konference, budeme se na setkání s vámi těšit.

Hlavním partnerem konference je Oracle Czech. Partnery jsou MasterCard Europe, PwC Česká republika. Mediálními partnery jsou Bankovnictví, CardMag, Česká bankovní asociace a Sdružení pro bankovní karty. Organizátorem akce je server Měšec.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.

 

Datum vytvoření: 02/05/2019

Banner Finweek

komentáře
Evropské vlády mluví o „New deal”, realita je však zcela jiná Je třeba si uvědomit, že dnešní pandemická krize je v mnoha ohledech specifická.... Jan Bureš Hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB dál uvolňuje úvěrové podmínky A tím je především opuštění druhého ze tří stávajících parametrů při poskytování... Petr Dufek Makroekonom
Profile picture for user Petr Dufek
Je německý záchranný balík skutečně „chytrý”? Co však udělat v druhé fázi krize, kdy v rozmrzajících ekonomikách půjde o to „c... Jan Bureš Hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
nepřehlédněte