Přejít k hlavnímu obsahu
Raiffeisenbank nabízí novým klientům odměnu během prvního půl roku
Všem novým klientům, kteří si nyní otevřou v Raiffeisenbank jakýkoliv běžný osobní účet, banka pošle každý měsíc 500 korun po dobu 6 měsíců od jeho založení. Stačí alespoň 3x měsíčně zaplatit debetní či kreditní kartou.

CHYTRÝ účet lze založit online z pohodlí domova do 10 minut, je vedený zdarma a výběry ze všech bankomatů v Česku i v zahraničí jsou rovněž zdarma. AKTIVNÍ účet navíc v ceně umožňuje vést peníze až v 18 různých měnách zároveň. Oba účty lze navíc kombinovat se spořicím účtem HIT Plus s aktuální úrokovou sazbou 5,5 % p. a. nebo s Minutovou půjčkou.

„Přinášíme odměnu k nově založeným účtům a nabízíme tak neklientům možnost vyzkoušet si kvalitu a benefity aktivního využívání účtu a karty. Jako nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka roku jim proto po dobu půl roku od založení účtu nabízíme odměnu 500 korun každý měsíc,“ říká Jan Figlovský, který v Raiffeisenbank vede retailový segment management.

Datum vytvoření: 04/01/2023

linkedin

Komentáře komentáře
Tři zajímavosti v slabším půlprocentním nárůstu HDP Podle ČSÚ především pokračující oživení spotřeby domácností a v menší míře inves... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel
Česká ekonomika si drží tempo Je to sice nejrychlejší růst za více než dva roky, ale přece jenom jde o číslo o... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Kdy začnou Ameriku (reálně) bolet celní tarify? K významné redukci obchodní výměny na trase Washington-Peking došlo od 10. dubna... Dominik Rusinko, hlavní ekonom ČSOB Private Banking
Profile picture for user Dominik Rusinko