Přejít k hlavnímu obsahu
iPay International SA umožňuje přijímat platby kartou s novým "myPOS balíčkem"
iPay International SA, poskytovatel inovativních platebních řešení "myPOS" s potěšením oznamuje svůj vstup na česky trh. myPOS umožňuje malým a středně velkým obchodníkům přijímat platby kartou cenově výhodnějším a zároveň efektivnějším způsobem. Unikátní obchodní model myPOS umožňuje okamžitý přístup k penězům bez jakékoli formy měsíčních nebo jiných pevných poplatků, odstraňující tak hlavní překážky pro přijímání plateb kartami ze strany malých obchodníků.

Služba myPOS byla oficiálně představena v minulém roce (na MWC v Barceloně) a těší se již obrovskému zájmu a slaví úspěchy v každé zemi, kde se služba začala nabízet.Nové řešení myPOS je kompletním balíčkem, který obsahuje POS zařízení, bezplatný účet obchodníka a bezplatnou MasterCard platební kartu. Pomáhá obchodníkům zvýšit svůj prodej a rozšířit zákaznickou základnu tím, že mohou nyní přijímat platební karty jak v obchodě, tak na trzích či obchodních cestách – zkrátka kdykoliv a kdekoliv chtějí či potřebují.myPOS umožňuje obchodníkům přijímat rozdílné měny a platby s nejrozšířenějšími kreditními a debetními kartami MasterCard, VISA, Maestro, VISA Electron, VPay nebo JCB a to kdykoliv v libovolném místě určení.

Snadno použitelné on-line nástroje pro obchodníky a mobilní aplikace zaručují časově neomezený přístup k detailům transakcí, účtu/historii karty a funkcím plateb pro převody peněz na téměř libovolný bankovní účet na světě. Obchodníci mohou pomocí Business MasterCard okamžitě vybrat hotovost z jakéhokoliv bankomatu přijímající MasterCard nebo platit v každém obchodě nebo na jakékoliv webové stránce, kde přijímají MasterCard.

"Schopnost přijímat platby s využitím myPOS a zároveň mít okamžitý přístup k těmto prostředkům prostřednictvím MasterCard Business Card je revoluční koncept v platebním průmyslu. Je to skvělé řešení obzvlášť pro malé a středně-velké firmy pomáhající jejich podnikání tím, že zlepší jak tok hotovosti, tak se překonává jeden z klíčových problémů tohoto sektoru – rychlý sběr plateb a vyhýbání se neplacení" řekl Artur Turemka, vedoucí manažer společnosti MasterCard.

myPOS zařízení jsou certifikována dle nejnovějších standardů transakčního oboru a podporují CHIPy a PINy, jakož i magnetické proužky a bezkontaktní transakce s nejvyšší úrovní zabezpečení pro obchodníky a jejich zákazníky. iPay International SA přivítá místní distributory pro Českou republiku iPay International SA hodlá v České republice uplatnit svůj osvědčený obchodní model sdílených výnosů a prodávat myPOS produkty pouze prostřednictvím místních distributorů.

Společnosti z různých obchodních oblastí jako jsou telekomunikace, maloobchodní řetězce nebo jiní, jsou vítáni, aby se stali distributory a podíleli se na zaručeném tržním úspěchu řešení myPOS. Partnerům iPay jsou poskytovány bezkonkurenční možnosti pro obchodní růst, zvýšení prodeje a akvizici nových zákazníků. 

Doména www.myPOS.eu s myPOS souvisejícími platformami a informacemi jsou uloženy na vlastních serverech, nacházející se v datovém středisku třídy A v Lucembursku.

Datum vytvoření: 28/05/2015
-- Redakce

 

linkedin

komentáře
Zasedání ECB a Fedu tento týden ukážou rozdílný přístup k inflaci Zatímco v USA zřejmě úrokové sazby půjdou vzhůru pravděpodobně do poloviny roku ... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB zpřísňuje podmínky pro poskytování hypoték na předpandemickou úroveň ČNB dnes rozhodla zpřísnit pravidla pro poskytování hypoték. Snížila tak limit L... Jakub Seidler, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user seidler
Co čekat od koruny po zasedání ČNB? Hlavním argumentem pro pokračující zisky koruny je skutečnost, že ČNB si je jedn... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
nepřehlédněte