Přejít k hlavnímu obsahu
Klienti RSTS mohou ke stavebku získat navíc až 4 000 Kč
Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) spustila akci na nově uzavřené smlouvy o stavebním spoření. Kdo si u spořitelny do 19. prosince sjedná smlouvu a vloží na stavebko alespoň 20 tisíc korun, dostane od RSTS 2 tisíce korun a navíc bude mít nárok na 2 tisíce korun od státu.

„Pokud si člověk na stavebko neodkládá peníze každý měsíc, právě teď je správná doba odeslat na něj alespoň dvacet tisíc korun. To zaručuje plnou státní podporu, která je v současné době ve výši dvou tisíc korun za rok. Odeslání peněz by lidé neměli nechávat na poslední chvíli, ideálně by to měli stihnout do 19. prosince,“ upozorňuje Lenka Molnárová, tisková mluvčí Raiffeisen stavební spořitelny.

Akce RSTS je určena lidem, kteří u spořitelny doposud neměli uzavřenou smlouvu o stavebním spoření nebo poslední smlouvu ukončili nejpozději k 31. prosinci 2016. Nová smlouva musí mít minimální cílovou částku 200 tisíc korun a zůstatek na ní k 19. prosinci 2018 alespoň ve výši 20 tisíc korun. To klientovi umožní získat 2 tisíce korun ve formě slevy z úhrady za uzavření smlouvy a dále maximální státní podporu za tento rok. Akce potrvá až do 17. prosince 2018.

„Motivovat lidi ke spoření jsme se dále rozhodli formou soutěže o zlaté cihly v celkové hodnotě přes 500 tisíc korun. Té se může zúčastnit každý, kdo si u RSTS založí novou smlouvu o stavebním spoření. Až do konce listopadu navíc dostane každý k nově sjednané smlouvě pokladničku ve tvaru zlaté cihly. Zlatou cihlu totiž vnímáme jako symbol investice, jistoty, dobře uložených peněz či zajištění do budoucnosti,“ říká Lukáš Kopecký, ředitel marketingu Raiffeisen stavební spořitelny.

Další možností, jak klienti mohou získat navíc 2 tisíce korun, je, pokud si u Raiffeisen stavební spořitelny založí osobní účet eKonto SMART od Raiffeisenbank. Jeden tisíc dostanou od RSTS a pokud budou účet minimálně čtyři měsíce aktivně využívat, další tisícikorunu přidá Raiffeisenbank.

 

Datum vytvoření: 02/11/2018

 

linkedin

komentáře
Zasedání ECB a Fedu tento týden ukážou rozdílný přístup k inflaci Zatímco v USA zřejmě úrokové sazby půjdou vzhůru pravděpodobně do poloviny roku ... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB zpřísňuje podmínky pro poskytování hypoték na předpandemickou úroveň ČNB dnes rozhodla zpřísnit pravidla pro poskytování hypoték. Snížila tak limit L... Jakub Seidler, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user seidler
Co čekat od koruny po zasedání ČNB? Hlavním argumentem pro pokračující zisky koruny je skutečnost, že ČNB si je jedn... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
nepřehlédněte