Přejít k hlavnímu obsahu
Expobank CZ přesunula pobočku z Václavského náměstí na Pankrác
Česká banka Expobank CZ přesunula svou pobočku z Václavského náměstí do sousedství svého nového sídla na Pankráci. Provoz původní pobočky skončil v pátek 2. srpna, od pondělí 5. srpna mohou klienti vyřizovat své záležitosti v budově City Element na Praze 4. Ta přímo sousedí s budovou Trimaran, kde má banka od dubna své nové sídlo.

Po přesunu sídla z Malé Strany do pankráckého Trimaranu mění
Expobank CZ i kontaktní místo pro své klienty. Moderní kancelářská budova City Element je jim otevřena od pondělí 5. srpna. „Naši dřívější pobočku uprostřed Václavského náměstí nahradily zcela nové prostory, které se nacházejí v těsném sousedství centrály banky na Pankráci. Klientům tak nabídneme mnohem větší komfort při osobních setkání s bankéři. Ten se promítne i v parkování, které bude možné využít právě ve vedlejší budově Trimaran,“ uvádí Kateřina Petko, ředitelka marketingu a komunikace a tisková mluvčí Expobank CZ.

Slavnostní otevření nové pobočky proběhlo za účasti členů dozorčí rady, členů představenstva a významných klientů privátního, personálního i korporátního bankovnictví. Bezbariérová pobočka se nachází v přízemí budovy a je výborně dopravně dostupná. Díky propojení se sousedními objekty je možné využívat rozsáhlé obchodně-administrativní zázemí a nedaleká nákupní galerie pak nabízí možnosti doplňkového parkování, stravování a dalších služeb. Díky zelenému prostředí aspiruje budova Element na ekologický certifikát LEED.

Design interiéru pobočky na Pankráci společně navrhla společnost idnt a architektka Eliška Vrbková ze společnosti Prochazka & Partners. Služeb Ing. arch. Vrbkové využila Expobank CZ již při realizaci interiérů nových kanceláří v sousední budově Trimaran, kde sídlí její vedení. S její pomocí se podařilo vytvořit moderní interiér, splňující všechny funkční a estetické požadavky dnešní doby.

Banka již na nové adrese poskytuje služby korporátního bankovnictví, které dlouhodobě patří mezi její hlavní zaměření. Nově zde funguje i obsluha nejnáročnější privátní a individuální klientely, ale také retailové bankovnictví. Tomu se Expobank CZ věnuje zejména prostřednictvím unikátního NEO účtu, který v sobě kombinuje vlastnosti běžného a spořicího účtu, včetně investičních nástrojů. Jako první bankovní účet v Evropě umožnil NEO obchodovat s bitcoiny, nabízí také možnost investovat do růstových firem nebo drahých kovů.

 

Datum vytvoření: 08/08/2019
komentáře
Rekordní zájem o státní dluhopisy Jen v dubnu se MF podařilo na trhu prodat dluhopisy za 252 mld. korun a vedle zí... Petr Dufek Makroekonom
Profile picture for user Petr Dufek
Jak dopadne bitva „jihu proti severu“ o záchranný fond EU? Zdá se ovšem, že na severu Evropy nový návrh narazí. Hlasy proti zaznívají z Niz... Jan Bureš Hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Propadlo české HDP více než německé? Investoři se v tuto chvíli zjevně dívají za mizerná aktuální čísla a věří, že dí... Jan Bureš Hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
nepřehlédněte