Přejít k hlavnímu obsahu
Program EXPANZE - nové záruky v objemu čtyř miliard Kč
Komerční banka patří k nejúspěšnějším zprostředkovatelům záruk Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB). Na základě dlouhodobě úspěšné spolupráce uzavřela nyní Komerční banka s ČMZRB Smlouvu v rámci nového záručního programu EXPANZE. Jedná se o záruky v objemu čtyři miliardy Kč.

Nový záruční program je zacílen na podporu malého a středního podnikání. Oproti aktuálně běžícím záručním programům přináší výhody v podobě vyšší hodnoty zaručovaných úvěrů a delší doby ručení.

„Klienti Komerční banky patří k nejúspěšnějším při čerpání záruk ČMZRB. Náš podíl na poskytovaných zárukách činí 33 %. Je to dáno naší kompatibilní produktovou nabídkou se státními i evropskými podporami pro malé a střední podniky. Záruční programy ČMZRB využili naši klienti historicky u téměř 10 000 úvěrů s celkovým objemem 50 miliard Kč,“ uvedla výkonná ředitelka pro Korporátní bankovnictví Komerční banky Jitka Haubová.

Nový Program EXPANZE běží současně se stávajícím programem ZÁRUKA 2015 - 2023. Jeho využití je pro klienty Komerční banky opět velmi jednoduché. Bankovní poradce vyplní pro klienta jednoduchý formulář s předběžnými údaji o plánovaném úvěru a klient přiloží tento formulář k žádosti o záruku v ČMZRB. Záruční listinu potvrzující poskytnutí záruky ČMZRB následně předá klient svému bankovnímu poradci. Úvěr s uvedeným zajištěním lze získat již do několika pracovních dnů.

 

Datum vytvoření: 04/04/2019

linkedin

Komentáře komentáře
Tuzemská inflace je druhá nejnižší v EU V Česku dosáhla březnová inflace 1,5 % a byla druhá nejnižší z celé EU. Hlavním ... Dominik Rusinko, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Dominik Rusinko
Závislost EU na Číně narůstá Jak je vidět, zatímco evropští exportéři se z čínského trhu stahují nebo jsou př... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Pohonné hmoty tlačí inflaci ke dvěma procentům, intenzita energetického šoku rozhodne Česká inflace vyskočila v březnu z únorových 1,4 % na 1,9 % – těsně pod inflační... Jan Bureš, hlavní ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan bureš