Přejít k hlavnímu obsahu
Raiffeisenbank spouští novou náborovou kampaň
Raiffeisenbank v listopadu spustila náborovou kampaň, která navazuje na novou strategii SAMOZŘEJMĚ, a sází na atmosféru na pracovišti, diverzitu a možnost home office. K vidění jsou videa i statické posty na službách Seznamu a Mafry, sociálních sítích a také autobusech a tramvajích v Olomouci.
Raiffeisenbank kampaň

Komunikaci, která pracuje s claimem „U nás je to o vás”, tvoří několik klíčovových bodů, na nichž je kampaň postavená. Konkrétně se jedná o různorodost, ale zároveň týmovou soudržnost, která buduje nadstandardní vztahy, proto se zaměstnanci scházejí i po práci. V kampani je zmíněn i home office jako běžná součást pracovního života zaměstnanců Raiffeisenbank.

„Raiffeisenbank je postavená na lidech a důvěře v ně. Zakládáme si na dobrých vztazích, týmovém duchu a vzájemném respektu v to, jací jsme a co dokážeme. Společně pracujeme a společně se radujeme z úspěchů i mimo zdi banky,” říká Dana Fajmonová, ředitelka divize People & Culture v Raiffeisenbank. „A naše hodnoty se nezměnily ani událostmi posledních dvou let, ačkoliv nám různá opatření komplikují možnost vídat se osobně. Díky této zkušenosti jsme se naučili fungovat v hybridním pracovním módu, takže je home office jedním z klíčových pilířů komunikace.”

Kampaní se chce banka zviditelnit a zatraktivnit jméno Raiffeisenbank mezi zaměstnavateli nejen ve finančním sektoru. Má v plánu zaujmout na trhu práce a stát se první seriózní volbou při výběru nového zaměstnání v bankovním sektoru.

„Celou kampaň jsme postavili na pilířích, které naši zaměstnanci v rámci firemní kultury oceňují. Situace na trhu dnes není jednoduchá, a proto chceme ukázat, v čem jsme jako zaměstnavatel atraktivní. Zároveň chceme vyvrátit mýty o práci v bance, přitáhnout pozornosti lidí na trhu a vzbudit v nich zájem o Raiffeisenbank,” doplňuje Dana Fajmonová.

Datum vytvoření: 23/11/2021

zbraslav golf

komentáře
ČNB zpřísňuje podmínky pro poskytování hypoték na předpandemickou úroveň ČNB dnes rozhodla zpřísnit pravidla pro poskytování hypoték. Snížila tak limit L... Jakub Seidler hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user seidler
Co čekat od koruny po zasedání ČNB? Hlavním argumentem pro pokračující zisky koruny je skutečnost, že ČNB si je jedn... Jan Bureš Hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Srpnová inflace výrazně překvapila a zrychlila na 4,1 %, proinflační rizika dále sílí Inflace v srpnu překvapila podstatně rychlejším růstem, oproti červenci o 0,7 %,... Jakub Seidler hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user seidler
nepřehlédněte