Přejít k hlavnímu obsahu
ČSOB nabízí Pojištění internetových rizik k účtu ve Smartbankingu na rok zdarma
Pojištění internetových rizik nyní nabízí ČSOB ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou na rok zdarma ke svým účtům ve Smartbankingu, a to pro nové i stávající klienty. Pojištění slouží například v situacích, kdy e-shop dodá poškozené zboží, někdo zneužije klientovu identitu na internetu nebo dojde k poškození jeho pověsti na sociálních sítích.

„Pokud si klient sjedná nebo u nás již má osobní účet a nově si stáhne Smartbanking, dostane od nás tento typ pojištění na rok zdarma. Po uplynutí této doby se klient může sám rozhodnout, zda bude i nadále pojištění využívat,“ vysvětluje Petr Hájek, výkonný manažer útvaru Bankopojištění z ČSOB. „Jde v podstatě o novou službu pro klienty, která je dokonalým příkladem a naplněním našeho bankopojišťovacího modelu. Unikátní propojení banky a pojišťovny v rámci jedné finanční skupiny nám umožňuje nabízet klientovi užitečné, jednoduché a co nejkomplexnější služby,“ dodal.

Pojištění v hodnotě 25 korun měsíčně chrání nejen klienta, ale i jeho rodinu, resp. všechny, se kterými sdílí domácnost. „Kromě krytí standardních rizik jako jsou například problémy s reklamací zboží koupeného přes internet, nabízí toto pojištění i praktickou pomoc v podobě IT asistence, díky které má klient po ruce odbornou pomoc při potížích s počítačem, programem nebo telefonem,“ uvedl Pavel Kaplan, ředitel Odboru pojištění majetku a odpovědnosti ČSOB Pojišťovny.

Datum vytvoření: 25/11/2020

linkedin

Komentáře komentáře
Silný rok českého stavebnictví & mizerný rok bytové výstavby Za silným růstem v tomto relativně malém odvětví stojí pozemní, a především pak ... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Nuda ve Frankfurtu, ECB preferuje stabilitu sazeb Makroekonomická data od prosincového zasedání zásadněji nepřekvapila. Růst HDP v... Dominik Rusinko, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Dominik Rusinko
ČNB ponechává sazby beze změny, jejich pokles je však stále ve hře Za prvé, ČNB stále vypadá alespoň na povrchu relativně jednotně – bankovní rada ... Jan Bureš, hlavní ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan bureš