Přejít k hlavnímu obsahu
Konference FinTech Roadmap 2022 propojuje odborníky z Česka a Slovenska
Patříte mezi FinTechové nadšence? Pak byste si rozhodně měli zapsat do kalendáře datum 22.4. 2022. Přesně v tento den se bude v prostorech Mendelovy univerzity v Brně konat konference s názvem FinTech Roadmap 2022. V rámci programu se mohou účastníci těšit nejen na inspirativní přednášky a zajímavé panelové diskuze, ale mimo to i na tematické welcome drinky a večerní afterparty s networkingem.
fintech roadmap

Cíl konference:

Hlavním cílem konference je propojit české a slovenské subjekty, které se pohybují ve FinTechovém prostředí a vytvořit tak větší, jednotnější a silnější trh. Tato akce bude pilotem pro řadu dalších konferencí pořádaných v Brně a Bratislavě. Během celého dne budou probíhat jak přednášky s odborníky, tak i panelové diskuze, do kterých se může zapojit i publikum se svými otázkami.

Program je rozdělený do tří ucelených částí:

První část se věnuje FinTech ekosystému. V této úvodní části vystoupí např. Svatopluk Kapounek z MENDELU, Jan Staněk z Purple Ventures a také proběhne panelová diskuze na téma regulací ve FinTechu.

Druhá část programu se věnuje inovacím. V rámci této části se můžete těšit na Radoslava Tomašiaka z Kevin, Ondřeje Šmakala z Orka Ventures a panelovou diskuzi na téma finančních služeb pro retail a velké investory.

Oficiální program uzavře poslední část zaměřená na blockchain a kryptoměny, ve které se objeví Juraj Forgács z Fumbi a Jan Lorenc z Banxa. Panelová diskuze v této části bude na téma bitcoin maximalismus vs altcoiny. Následovat bude afterparty, kde bude možné vyzvednout tematické welcome drinky a networkovat s účastníky i přednášejícími. K dispozici bude drobné občerstvení včetně alko i nealko nápojů.

Celý program můžete nalézt včetně možnosti zakoupení vstupenek na této stránce.

Datum vytvoření: 20/04/2022

linkedin

Komentáře komentáře
Česká ekonomika klesá výrazněji, sazby dolů již v prosinci? Znepokojivý je také pohled do struktury HDP - mezičtvrtletně padají prakticky vš... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
HDP ještě horší než původní odhad Propad hospodářství jasně ilustruje efekt vysoké inflace, která stále likviduje ... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Pro aktivaci „Sahmova pravidla“ pro recesi v USA netřeba chodit daleko Samozřejmě, připomeneme-li si poslední tempo růstu HDP či dokonce říjnové maloob... Jan Čermák, analytik ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák