Přejít k hlavnímu obsahu
UniCredit Bank přichází s novou nabídkou běžných účtů
UniCredit Bank přichází s velkými novinkami v nabídce běžných účtů. Představuje tři zcela nové účty START, OPEN a TOP. Všechny účty jsou jednoduché, přehledné a navržené tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám klientů.
Unicredit

Účty nahradí předchozí nabídku banky a navíc, kromě základních parametrů, nabídnou i benefity v podobě cestovního pojištění, cashbacku, ale i oblíbených výběrů z bankomatů v tuzemsku i v zahraničí zdarma. Klienti navíc získají k vybranému účtu nejen bankovní služby, ale také pocit svobody, bezpečí a dárek na uvítanou. Účty je možné sjednat na pobočce i online prostřednictvím Internet Bankingu nebo mobilního Smart Bankingu.

Účet START je určen pro všechny, kteří hledají jednoduchý běžný účet k základním bankovním úkonům. Je zcela zdarma a bez podmínek. Účty OPEN a TOP jsou oproti stávající nabídce vylepšené o speciální benefity v podobě cashbacku, cestovního pojištění či pojištění karet, osobních věcí a nákupů na internetu. Představení nových balíčků předcházely rozhovory s potenciálními klienty a rozsáhlý průzkum trhu, jehož cílem bylo najít nejlepší možnou nabídku pro všechny zákazníky.

„Neustále vylepšujeme a rozšiřujeme nabídku produktů a služeb, abychom dokázali vyjít vstříc měnícím se potřebám našich klientů. Nová nabídka účtů splňuje očekávání našich klientů, tedy jednoduchost, přehlednost a důraz na individuální potřeby klientů,“ zdůrazňuje Tomáš Drábek, ředitel retailového a privátního bankovnictví, UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia.

 

Datum vytvoření: 08/09/2021

linkedin

Komentáře komentáře
Holubičí Fed naskočil na býčí vlnu technologické revoluce Celkově holubičí vzkaz z posledního zasedání Fedu byl zesílen i další rétorikou,... Jan Čermák, analytik ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák
Inflace téměř na cíli ČNB K tomuto poklesu inflace dopomohly především potraviny, které za poslední měsíc ... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
HDP znovu překvapilo pozitivně, česká ekonomika jede na „plný plyn“ Růst je rovnoměrně rozložen mezi spotřebu, investice a zahraniční obchod, přičem... Jan Bureš, hlavní ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan bureš