Přejít k hlavnímu obsahu
Equa bank má již přes 450 tisíc klientů
Počet klientů Equa bank překonal hranici 450 tisíc. V meziročním srovnání jde o 13 % nárůst. Téměř tři čtvrtiny klientů přitom využívají produkty a služby aktivně. Klienti u Equa bank oceňují především jednoduché a moderní on-line bankovnictví, bezplatné základní produkty a služby, výhodné úrokové sazby, cenovou transparentnost, klientský přístup a otevřenou komunikaci.
equa bank logo

„Patříme mezi nejúspěšnější banky v získávání nových klientů. Každoročně nám počet klientů roste dvouciferným tempem, a to zejména díky našim kvalitním produktům a službám s vysokou přidanou hodnotou. Nicméně si uvědomujeme, že doba je dynamická a že na sobě musíme stále pracovat. Proto neustále vylepšujeme a inovujeme naše stávající služby a uvádíme na trh nové. Soustředíme se především na rozvoj digitálního bankovnictví, jehož dynamický růst koronavirová pandemie ještě více akcelerovala. Jen za poslední rok narostl počet uživatelů našeho mobilního bankovnictví o 40 %, využívá ho nyní více než polovina aktivních klientů a jejich počet stále roste,“ řekl Ondřej Hák, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Největší zájem u nových klientů Equa bank je tradičně o běžné účty a spotřebitelské půjčky. U běžných účtů oceňují klienti především kompletní online obsluhu a bezplatné vedení bez podmínek, a to včetně výběrů z bankomatů všech bank po celém světě zcela. Spotřebitelské půjčky táhnou zájemce díky nízkým úrokovým sazbám, v současné době od 3,8 % p. a., rychlosti vyřízení během několika minut, flexibilitě v nastavení procesu splácení a jednoduchému online procesu z pohodlí domova.

Datum vytvoření: 28/07/2020

linkedin

Komentáře komentáře
Holubičí Fed naskočil na býčí vlnu technologické revoluce Celkově holubičí vzkaz z posledního zasedání Fedu byl zesílen i další rétorikou,... Jan Čermák, analytik ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák
Inflace téměř na cíli ČNB K tomuto poklesu inflace dopomohly především potraviny, které za poslední měsíc ... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
HDP znovu překvapilo pozitivně, česká ekonomika jede na „plný plyn“ Růst je rovnoměrně rozložen mezi spotřebu, investice a zahraniční obchod, přičem... Jan Bureš, hlavní ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan bureš